Продажба!

Burgundy quarter zip pullover

1,599.00ден

Бордо пуловер

Состав: 65% памук, 27% полиестер, 8% еластин

избриши

Дополнителни информации

Големина

S, M, L, XL, XXL

О

Сеуште нема критика.

Бидете први кои ќе ги разгледате & ldquo; Burgundy quarter zip pullover & rdquo;

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *